سیستان و بلوچستان را تنها نگذاریم

به روستاهای سیل زده بلوچستان برویم. با مردمان بنشینیم، از آنان بیاموزیم و با کمک به ایجاد صندوق های همیاری کارآفرینی با آنان همراه شویم.
موسسه توانمند سازی مهر و ماه، دارای مجوز رسمی از هلال احمر با همکاری تیمی مجرب و موفق از زلزله بم در زمینه ایجاد تعاونی های زنان فعالیت می کند

کودکان بازمانده از تحصیل در مدرسه رهیار

با حمایت‌های شما کودکان بازمانده از تحصیل مثل دیگر کودکان هر صبح با عشق یادگیری و دیدن دوباره‌ی دوستانشان به مدرسه می‌روند.

یاد می‌گیرند و تجربه می‌کنند. بازی می‌کنند و حس کودکی را تجربه می‌کنند.

به امید روزی که هیچ کودکی از تحصیل باز نماند.

همراهی داوطلبانه انجمن دندانپزشکان عمومی با مهروماه

یکی از برنامه‌های واحد مددكاری‌ اجتماعی #مهروماه ارتباط با مراکز بهداشتی و درمانی برای ارائه‌ی خدمات است. از این رو این واحد طی ارتباطاتی که با انجمن دندانپزشكان عمومی ایران در آبان ماه ماه امسال داشتند قرار شد طی پروژه‌هایی که این انجمن تعریف کرده خدمات مربوط به دندانپزشکی به کودکان مهروماه ارائه شود.

جشن یلدا

یک روز خاطره‌انگیز برای ۱۳۷ تا از بچه‌های ۵ تا ۱۲ ساله‌ی مهروماه در مرکز همایش‌های رویان به مناسبت شب یلدا

بازدید از موزه عروسک ها

در بازدید از موزه‌ی عروسک‌ها نوجوانان مهروماه با دنیای پر از رنگ و داستان عروسک‌ها آشنا شدند. با هم عروسک ساختند و داستان هر کدام را شنیدند.

کارگاه ذهن آگاهی

یکی از برنامه‌های کمیته‌ی مددکاری اجتماعی و روانشناسی #مهروماه، برگزاری کارگاه «ذهن‌آگاهی» برای زنان است.ذهن‌آگاهی می‌گوید که انسان برای آرامش و دور کردن نگرانی‌ها و اضطراب‌ها لازم است تا با جریان مستمر و لحظه به لحظه زندگی رابطه‌ای عمیق و واقع گرایانه برقرار کند.

آموزش طراحی به کودکان

کودکان خلاق‌اند اگر فرصتی برایشان فراهم شود، اگر به استعدادهای نهفته‌شان بها بدهیم. اینجا، در مهروماه چند ماهی است که کودکان فرصت یادگیری هنر طراحی را پیدا کردند، هنری که می‌توانند در آن با در دست گرفتن قلم ساعاتی را فارغ از هر آنچه کودکی‌شان را نادیده می‌گیرد، غرق در کشیدن طرح‌های مختلف شوند.

هفت ساله شدیم

هفت سال از با هم بودن گذشت؛ هفت سال تلاش برای تغییر زندگی زنانی که سال‌ها فقر، ناامیدی، غم غربت، تنهایی، کامشان را تلخ کرده‌ بود و باور ساختن در آنها رنگ باخته بود و کودکانی که صدای خنده‌ی کودکی‌در دنیایشان گم شده بود.

امروز بار دیگر و در سالگرد ساخت این خانه کنار شما داوطلبان و همراهان بودیم تا به باور ساختن رنگ ببخشیم.